Sbor dobrovolných hasičů ve Svojšovicích

má velmi rozsáhlé pole působnosti. Kromě klasických hasičských povinností také pomáhá s obecně prospěšnými pracemi v obci, staví a zodpovědně hlídá májku nebo pořádá velmi oblíbený Den dětí. Podrobnosti o jednotlivých činnostech si můžete přečíst v příspěvcích.

VÝBOR SDH

Hospodář: Renata ZÁTORSKÁ
Strojník: Miroslav VACEK ml.
Vedoucí mládeže: Radka ŠACHOVÁ
Kronikář: Ing. Jiří KOHOUT
Preventista: Ladislav FLEK ml.
Org. ref: Barbora ZACHATOVÁ

Revizní rada:
předseda: Ivan KOVRČ
člen: Ludmila CHMELÍKOVÁ
člen: Jana ZVOLSKÁ

Pravidelná schůze výboru SDH, se koná každý první pátek v měsíci od 19h v hasičárně.

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Svojšovice

(OSH Praha - východ, Okrsek č. 3 - Modleticko)

Sídlo: Revoluční 383, 251 63 Strančice

Hasičárna: Svojšovice 34, 251 63 Strančice