Hasičata - Závod požární všestrannosti 2015

Místo konání: Struhařov, Datum konání: 3. 10. 2015, Kategorie: DĚTI (starší, mladší žáci, dorost)

Čekal nás důležitý závod. První říjnovou sobotu odstartovalo podzimní kolo celostátní hry Plamen, Závod požární všestrannosti (ZPV). Výsledky z tohoto závodu se budou započítávat do jarního kola Plamenu. Letošní ZPV se běželo v obci Struhařov. Počasí nám dokonale vyšlo a čekání u rybníka umocnilo skvělou atmosféru.

Závod se skládá z několika stanovišť, střelby, uzlování, přelézání přes lano, značek s hasebními prostředky, orientování mapy, topografických značek, značek požární ochrany a zdravovědy. 

Měli jsme na soutěži jedno družstvo mladších, dvě družstva starších a jedno dorostenecké družstvo. Povedla se nám střelba, dorostenci v ní byli nejlepší ze všech družstev své kategorie. Po zaběhnutí soutěže jsme jeli domů, výsledky přišly dodatečně. Byly skvělé. Mladší obsadili 7. místo z 25 družstev, starší krásné 2. místo také z 25 družstev. Dorostenci vybojovali první místo. 

(Za Hasičata Ladislav Zvolský)

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ing. Jiří Kohout
telefon: 732 854 101

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.