Obrovský úspěch – Výcvik „Za tři rohy”

V sobotu 12. září se dvě družstva hasičů ze Svojšovic vypravily na 14. ročník praktické odborné přípravy družstev JSDHO - Za tři rohy do Mukařova. Jednotlivá stanoviště byly rozeseta po okolí Mukařova (Mukařov, Doubek, Tehovec a Žernovka). Na hasiče čekalo například vytvoření útočného vedení, práce s motorovou pilou, správné určení druhů hasebních látek a jejich použití, jízda s autem na přesnost, různé vědomostní testy a také zdravověda. Ta si na nás letos připravila speciální situaci srážky traktoru s osobním automobilem. Přihlášeno bylo celkem 12 družstev hasičů z okolních sborů. První Svojšovické družstvo si vybojovalo nádherné 3. místo a jejich druzi v druhém autě skončili na překrásném 1. místě a vyhráli tedy i putovní pohár tohoto výcviku. V obou našich autech panovala celou dobu dobrá nálada a radost z vydařené práce.

 

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.