Dětský den - Cesta kolem světa

Letošní Den dětí ve Svojšovicích na téma ,,Cesta kolem světa.“ se opravdu vydařil. Počasí nám sice nepřálo tolik, jako minulý rok, ale naštěstí byly pouze přeháňky. Cílem bylo během 80 minut podle mapy obejít všechna stanoviště, rozprostřená po celé vesnici. Startovali jsme po skupinkách, nebo jako jednotlivci ve 13:00 od „Šešovické akademie věd.“ Čekal nás Egypt (stavba pyramidy), Čína (přechod Velké čínské zdi), Austrálie (skákání v pytlích), Amerika/Indiáni (střelba z luku, kuše, kruhy, slalom), plavba Titanikem (kánoe), Mount Everest (lezení), Safari (střelba ze vzduchovky), Evropa/Francie (házení míčky, petanque), Velká Británie (fotbal) a Kanada (hokej). Po splnění disciplín jsme za odměnu dostali ceny a pochutnali si na výborném dortu v podobě cestovního kufru. Na závěr již tradiční „lávka přes rybník.“

Foto je na rajčeti - zde.

KONTAKT

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2020 SDH Svojšovice. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.